Dôležité informácie

Ako si hru objednať?

Hru Archery Strike si môžete objednať najlepšie telefonicky na čísle 0902 239 693 a to minimálne jeden deň pred požadovaným termínom. Môžete nás kontaktovať aj e-mailom: info@archerystrike.sk, alebo správou na facebooku: https://www.facebook.com/ArcheryStrikeSlovakia/.

Kto môže hrať?

Archery Strike môže hrať úplne každý! Ženy, muži, menšie aj staršie deti, ale aj dámy či páni v najlepších rokoch. Nezáleží totiž na fyzickej zdatnosti, ale na šikovnosti, rýchlosti, rozhodnosti a presnosti streľby. Luky vieme prispôsobiť každej vekovej kategórií.

Podmienky

Každý záujemca pred tým, než sa začne hra, podpisuje bezpečnostné pravidlá. Podpísaním prehlásenia hráč potvrdzuje, že na seba berie zodpovednosť za všetky nehody a škody, ktoré v priebehu hry môže spôsobiť. Toto prehlásenie je povinný bez výnimky podpísať každý hráč pred začatím hry, po starostlivom prečítaní.

  • Mládež vo veku od 15 – 18 môže hrať Archery Strike len za prítomnosti minimálne jednej dospelej osoby.
  • Deti vo veku do 15 rokov môžu hrať Archery Strike len za prítomnosti minimálne dvoch dospelých, zodpovedných osôb.

Ochrana zdravia je vždy na prvom mieste. Každý hráč hrá na vlastné riziko.

Kde hráme?

Hru Archery Strike hráme kdekoľvek, kde je dostatok miesta! Väčšinou však na verejných trávnatých ihriskách, multifunkčných ihriskách, ale aj voľne v prírode, či v lese. V chladnom počasí alebo v zime hráme v krytých halách a telocvičniach.

Všetko naše náradie, prekážky a terče sú prenosné, čiže nám naozaj nerobí žiaden problém rozostaviť hracie pole doslova kdekoľvek.

Čo si obliecť?

Odporúčame priniesť si pohodlné oblečenie, v ktorom sa Vám bude dobre behať. Nie je zvykom sa veľmi naobliekať, pretože v teplejších mesiacoch sa určite zapotíte a verte, nie je to príjemné.
Bolesť po zásahu nie je až taká strašná a bez primeranej bolesti by to nebola taká sranda. Ako obuv môžete zvoliť niečo pevnejšie.

Ak už máte aj svoj tím zvoľte si tričká rovnakých farieb.