Hoverball

Hoverball

archery-strike-logo-hoverballAko jediní na Slovensku Vám prinášame možnosť si zastrieľať z luku úplne bezpečne a kdekoľvek. Je to naozaj skvelý spôsob ako zažiť lukostreľbu na vlastnej koži v akomkoľvek prostredí.

Hráči sa striedajú a snažia sa špeciálne upravenými šípmi s penovými koncovkami zostreliť štyri voľne vznášajúce sa, levitujúce loptičky vo vnútri nafukovacej terčovnice, pričom zbierajú počas súťaže body.

archery-strike-hoverball-05Na túto hru nie je naozaj potrebná žiadna predchádzajúca skúsenosť s lukostreľbou. Naši školení inštruktori Vás radi naučia strieľať z luku tak, že nebudete mať žiaden problém zostreliť všetky štyri loptičky!

Potešte Vaše deti originálnou nafukovacou terčovnicou a zábavnou atrakciou, ktorá nemá vo svete obdobu. Počas atrakcie sa nemusíte starať absolútne o nič, my sa o zábavu Vašich detí postaráme a Vy môžete spokojne relaxovať.

Nafukovaciu terčovnicu môžeme umiestniť kdekoľvek, v interiéri aj v exteriéri, a je vhodná práve tam kde sa chcete zabaviť s priateľmi, spolužiakmi alebo kolegami.

Vhodné na malé aj veľke podujatia ako sú:

  • Rodinné oslavy
  • Firemné akcie
  • Team building
  • Školské slávnosti
  • Rôzne zábavné dni
  • Dni otvorených dverí
liptovsky_mikulas_02 archery-strike-hoverball-03

Mäkké penové hroty šípov ponúkajú rovnaké letové vlastnosti ako štandardné šípy, napriek tomu sú oveľa bezpečnejšie a umožňujú strieľať vonku alebo v interiéri bez zvláštnych bezpečnostných opatrení! Jedninečná príležitosť urobiť radosť naozaj všetkým a v každom veku.

Cenník atrakcie Archery Strike Hoverball.