Pre firmy

Zabezpečíme akciu pre vašich zamestnancov, obchodných partnerov a karchery-strike-405olegov. Každý z nich ocení naozaj netradičnú zábavu. Ak hľadáte spôsob ako podporiť tímovú spoluprácu, taktické myslenie, komunikáciu, organizačné schopnosti vašich zamestnancov a máte záujem pobaviť sa, ste na správnej adrese. Zažijete pri tom kopec zábavy, odreagujete sa a zabudnete na každodenné starosti, radosť aj eufóriu z výhry, alebo sklamanie, keď zistíte ako málo stačilo k prehre.

Lukostreľba ako taká poskytuje vynikajúci relax a hoci patrí medzi statické športy, každý, kto sa lukostreľbe venuje, vám potvrdí, že k nej potrebujete ozaj dobrú fyzickú kondíciu. Ale to nie je všetko. Ak strieľate len pre zábavu a nejde vám o presnosť, tak sa určite zabavíte. Ale ak chcete strieľať presne, vyžaduje lukostreľba takú dávku precíznosti, koncentrácie a samozrejme sebaovládania, akú len máloktorý zo športov.

archery-strike-355Spojením vybíjanej a lukostreľby vznikol tento nový šport, ktorý spája schopnosti tímovej spolupráce, rozvíja kondíciu, obratnosť, postreh a hlavne učí hráčov rýchlemu rozhodovaniu v stresových situáciách. Úspech tímu nezáleží na jednotlivcovi, ale na spolupráci medzi hráčmi, ktorí sa učia významu tímovej spolupráce a získavajú sebadôveru pri rozvoji svojich vodcovských schopností.

Tieto faktory si uvedomujú aj vedúci a majitelia mnohých firiem, ktoré pre svojich zamestnancov organizujú podobné podujatia.

Ponúkame vám tiež možnosť zdokumentovania vášho podujatia digitálnym fotoaparátom, alebo nakrútenie krátkeho videa na profesionálnej úrovni.

Objednávka

Akciu je potrebné dohodnúť telefonicky alebo e-mailom aspoň 5 dní vopred, inak sa nedá zaručiť, že požadovaný termín bude voľný.

Mobil: 0902 239 693
E-mail: info@archerystrike.sk